··· CO NOWEGO ? ··· GALERIA ZDJĘĆ ···
APKOAutomatyka Przemysłowa Komputery Oprogramowanie
 

KONTAKT

...

PRODUKTY

...

FIRMA

 

«strona główna | « powrót do Produktów

Produkty ···

produkty produkty produkty
WCS-7.2 - Wyświetlacz czasu pozostałego do zmiany światła - wersja kołowa akomodacyjna o średnicy 300mm.

Już można stosować wyświetlacze :) Rozporządzenie Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa --->> Dziennik Ustaw 2017 Poz. 1062 tom 1

Wyświetlacz czasu pozostałego do zmiany światła WCS-7.2 współpracuje ze sterownikami akomodacyjnymi i jest przeznaczony do informowania użytkowników sygnalizacji świetlnej jak długo będzie się świeciło bieżące światło na sygnalizatorze. WCS-7.2 może wskazywać pozostały czas zarówno dla światła czerwonego jak i zielonego. Przyczynia się to do poprawy płynności ruchu i subiektywnie skraca czas oczekiwania na świetle czerwonym, co jest szczególnie ważne przy programach sygnalizacyjnych o długich cyklach.

Wyświetlacz WCS-7.2 jest wyposażony w system automatycznej regulacji jasności, która zmniejsza jasność wyświetlacza w nocy, a zwiększa w dzień zapewniając doskonały konstrast i nie powodując zjawiska olśnienia. Wyświetlacz WCS-7.2 wyposażony jest w interfejs RS-485 co umożliwia użycie go ze sterownikami akomodacyjnymi o zmiennych czasach faz.

Wyświetlacz WCS-7.2 współpracuje ze sterownikami akomodacyjnymi firm: PEEK TRAFFIC, TAURUS firmy ETD, SWARCO. Wyświetlacz WCS-7.2 jest odpowiednikiem wyświetlacza WCS-2

Zapraszamy producentów sterowników sygnalizacji świetlnych do implementacji protokołu sterującego wyświetlaczem WCS-7.2 w swoich wyrobach.

The presented solutions are copyright reserved and it is forbidden to use them in any way without the written permit of APKO Company. Przedstawione rozwiązania objęte są prawami autorskimi i zabronione jest jakiekolwiek ich wykorzystywanie bez pisemnej zgody firmy APKO.

Karta katalogowa »
Instrukcja obsługi »
Podłączenie »
Deklaracja zgodności »
Gwarancja »
Folder reklamowy »

produkty produkty

produkty produkty

produkty produkty

produkty produkty

 

«strona główna | góra

 

Nasz adres: ul. Chłopska 46, 55-080 SMOLEC, tel. 0-602-155-785, e-mail: apko@apko.com.pl

created by bmdweb.com & Piotr Wisznicki